View Single Post
Old September 26th, 2008, 01:57 PM   #17
RockinGal
Member
 
RockinGal's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: hollywood
Posts: 115
I like Golden Delicious apples. I can eat several of those in a day. I also like the Grapples. The just cost too much to get. I think they cost about $5 for 4 apples.
RockinGal is offline   Reply With Quote